Viens no lielākajiem automašīnu dīleriem Latvijā – WESS Motors rūpējas par saviem klientiem un iegādājoties jaunu automašīnu, piedāvā veikt profesionālu pretrūsas apstrādi, lai automašīna kalpotu ievērojami ilgāk.

WESS Motors atbalsta biedrības “Baltic Anti Rust Association” (BARA) mērķus atrast efektīvākās metodes, kā aizturēt metālu oksidēšanos apkārtējās vides ietekmē un nodrošināt patērētājiem antikorozijas apstrādes pakalpojumu ar garantiju. Pateicoties augstas klases produktiem un profesionālām augstspiediena iekārtām, to ir izdevies sasniegt. Automašīnu pretrūsas apstrāde tiek veikta, vadoties pēc auto ražotāju izstrādātām metodiskajām veidlapām un tai tiek izmantoti Zviedrijā ražotie Mercasol materiāli. Veicot Mercasol pretkorozijas apstrādi jaunai automašīnai, tai tiek nodrošināta garantija 16 gadu garumā.

WESS Motors piedāvā gan plašu autoservisa pakalpojumu klāstu, gan jaunu vai mazlietotu automobiļu iegādi, nodrošinot visaugstāko darba izpildes kvalitāti un izcilu klientu apkalpošanas līmeni.