Sveicam SIA Sintija Auto ar iestāšanos organizācijā un jaunu pretkorozijas apstrādes iekārtu uzstādīšanu, kas nodrošinās kvalitatīvu pretrūsas līdzekļu uzklāšanu visām transportlīdzekļu virsbūves virsmām un grūti pieejamām vietām.
SIA Sintija Auto – uzņēmums ar 13 gadu darba pieredzi auto nozarē. Pieredzējuši un labi apmācīti speciālisti veic dažādu veidu virsbūves remonta un krāsošanas darbus, elektroiekārtu diagnostiku, riepu, ritošās daļas un dzinēju remontu. Krāsošanas darbi tiek veikti profesionālā krāsošanas kamerā, izmantojot augstvērtīgas auto krāsas. Serviss aprīkots ar virsbūves ģeometrijas atjaunošanas stendu.

SIA Sintija Auto ir profesionāla līmeņa virsbūvju remonta, krāsošanas un dzinēju remonta pakalpojumu sniedzējs, kam uzticas gan apdrošinātāji, gan individuālie automašīnu īpašnieki un arī plaša profila autoservisi, kuri nesniedz šādus pakalpojumus.

Labāku darba kvalitāti iespējams panākt tikai ar augsti kvalificētu darbaspēku un jaunākajām profesionālajām tehnoloģijām, tāpēc firmas personālam periodiski tiek organizēti kvalifikācijas celšanas kursi.

No šodienas SIA Sintija Auto piedāvā klientiem automašīnu profesionālu antikorozijas apstrādi ar garantiju.