Garantija var tikt nodrošināta vairāk nekā 15 gadu garumā.

Ja jaunas automašīnas pirmā apstrāde tiek veikta 24 mēnešu laikā no pirmā reģistrācijas datuma, tiek dota 2 gadu pretrūsas apstrādes garantija. Šī pretrūsas garantija tiek atjaunota, ja automašīnai tiek veikta atkārtota pārbaude divu gadu laikā no iepriekšējās pārbaudes, tādējādi antikorozijas garantijas periods var sasniegt 16 gadus vieglajām automašīnām, kuru masa nepārsniedz 3500 kg, un 10 gadus smagajām automašīnām. Nākamā auto apkope pēc diviem gadiem var tikt veikta jebkurā mūsu servisa centrā, kur mūsu meistari katru automašīnu apskata individuāli, ņemot vērā tās uzņēmību pret koroziju, klimatisko apstākļu ietekmi, kā arī vadoties pēc automašīnas nobraukuma. Katrā apkopē kā minimums tiek veikta automašīnas tehnisko spraugu un savienojuma vietu pretrūsas apstrāde. Pēc Mercasol apstrādes klients saņem garantijas mapi, kurā ietilpst garantijas sertifikāts, pretkorozijas shēma, nākamās pārbaudes laiks, loga uzlīme un Mercasol apliecinājums.

Garantija attiecas uz virsbūves detaļām un paneļiem, auto apakšu, riepu ailēm. Garantija neattiecas uz ritošajām detaļām un auto aksesuāriem, piemēram, piekabes āķiem. Katrs izsniegtais garantijas talons liecinās par garantijas apjomu.

Garantijas talons noderēs un kalpos kā apliecinājums, ja radīsies nepieciešamība automašīnu pārdot. Automašīnas pārdošanas gadījumā, aizpildīts garantijas talons kalpo kā pierādījums, ka automašīnai ir veikta pretrūsas apstrāde.

Automašīnas īpašniekam tiks savlaicīgi nosūtīta ziņa, lai atgādinātu, ka jāveic automašīnas pilnā tehniskā apskate. Ja kādu iemeslu dēļ šāds atgādinājums netiek saņemts, lūdzam griezties kādā no tuvākajiem Baltic Anti Rust apvienības tehniskās apkopes centriem.

Regulāra automašīnas pārbaude un uzturēšana paildzinās pretrūsas aizsargājošā līdzekļa iedarbību.

Garantijas laiki

Ja automašīna ir jaunāka par 30 dienām pirms pirmās reģistrācijas, tai tiek piemērota garantiju 16 gadu garumā.

Ja automašīna ir vienu gadu veca, tai tiek piemērota garantija līdz 14 gadiem.

Ja automašīna ir 2 gadus veca, tai tiek piemērota garantija līdz 12 gadiem.

Ja automašīnai ir 3 un vairāk gadu, tai tiek piemērota garantija līdz 10 gadiem.

Attiecībā uz garantiju auto ir jāpārbauda reizi divos gados, ja nepieciešams rūsas aizsardzība tiek papildināta.

Garantiju fonds

BARA garantiju fonds sedz visas izmaksas, kas radušās novēršot garantijas bojājumus. Par katru pilnu antikorozijas apstrādi, kuru veic autorizēts serviss, tiek veikta iemaksa BARA Garantiju fondā. Garantiju fondu pārstāv BARA valde.

Garantijas noteikumi:

Jaunas-AM-Garantija
Lietotas-AM-Garantija

Atcerieties, ka autotransporta līdzekļa īpašnieka atbildība ir savlaicīgi veikt savas automašīnas tehnisko apskati.